Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

104 Інфо

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВЫПУСК №8

27 грудня 2019

«Багато хто хоче мати комплексне обслуговування всього газового обладнання у будинку. На цей час РГК розробляє відповідний онлайн-сервіс, який надасть клієнтам таку послугу. Замовлення на обслуговування буде настільки ж простим, як, наприклад, замовлення таксі через мобільний додаток», - про діджиталізацію комунікацій і розширення сервісних послуг Регіональної газової компанії, яка перетворюється в сучасного провайдера якісного сервісу, каже директор РГК Олег Никоноров в статті «Ми прагнемо надавати найкращий сервіс в Україні».

Газета 104 інфо ВИПУСК №7

07 серпня 2019

В травні набрав чинності закон «Про житлово-комунальні послу¬ги», в якому вказано, що техніч¬не обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання здійсню¬ються коштом співвласників. Те¬пер ця послуга стала ринковою і споживачі газу можуть вільно обирати підрядника для таких робіт на ринку.

Газета 104 інфо Випуск №6

06 квітня 2019

З березня в Україні стартувала монетизація субсидій. Урядовці анонсували, що за цей місяць 3,5 мільйона громадян отримають так званими «живими» грошима понад 5,5 мільярдів гривень. Ці кошти субсидіанти повинні використати на оплату комунальних послуг. З них, за статистикою, 80% витрат припадає саме на природний газ.

Газета 104 інфо Випуск №5

06 грудня 2018

Україна поступово наближається до Європейського ринку газу: є як рішучі позитивні рухи, так і деякі фактори, які гальмують розвиток – про це продовжуємо розказувати в наших випусках.

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВИПУСК №4

05 листопада 2018

Важливою темою цього номера стало значне підвищення ціни на газ для населення. З 1 листопада газ подорожчав майже на чверть – до 8,55 грн за куб.м. Частка державної монополії Нафтогаз у цій ціні перевищує 90%. І в подальшому саме від Нафтогазу залежатиме ціна на газ для населення і теплокомуненерго. Про нові правила, за якими формується ціна газу, що наділили цю компанію надповноваженням - в статті «Мільярди: хто і скільки заробить на новій ціні газу».

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВИПУСК №3

20 липня 2018

Головна тема третього номера газети 104інфо присвячена змінам в обслуговуванні внутрішньо будинкових газових мереж. Із липня за стан труб у будинках та квартирах відповідають їх власники - чи то фізична особа, ОСББ або управитель. Як вони будуть перевіряти труби та крани газових мереж в будинку на витоки газу та як тепер відремонтувати в під’їзді дірявий газопровід відповіді на запитання пов’язані з новими правилами обслуговування газових мереж у статті «Хто обслуговує газові труби в будинку»

Газета 104 інфо випуск №2

10 квітня 2018

Другий номер газети 104 інфо для усіх споживачів газу присвячений темі аварійності газорозподільної системи, якою природний газ доставляється до споживачів. Через дефіцит коштів в тарифі на розподіл газу стан газових мереж з кожним роком погіршується, що ставить під загрозу безперебійність газопостачання. Скільки закладено коштів у тарифі на роботу аварійної газової служби, ремонт труб та повірку лічильника читайте в головній темі газети від квітня 2018 року

Газета 104 інфо випуск №1

20 грудня 2017

Читайте у першому номері газети для усіх споживачів природного газу 104 інфо про те, як напередодні новорічних свят Центри обслуговування клієнтів Регіональної Газової Компанії готувалися до відзначення Дня клієнта серед 8 млн. споживачів газу. Цій події присвячена головна тема випуску від грудня 2017 року

Сплачуйте за доставку газу

Viber 7104 чекає на фото твого лічильника

Viber 7104