07.10.2015 / 12:00
Як користуватись особистим кабінетом
У цій інструкції описано, які сервіси надаються, в які терміни обробляються показання лічильників й оновлюються дані з системи Оператора ГРМ, до кого і як звертатись, у разі виникнення проблем чи запитань

Оновлено 28.08.2018

 

Сайт 104.ua не здійснює ніяких нарахувань і розрахунків, а лише забезпечує зареєстрованим користувачам доступ до них. У особистому кабінеті відображається інформація, яка міститься в автоматизованій системі вашого Оператора ГРМ на дату авторизації (входу) чи оновлення будь-якого з розділів кабінету (якщо у кабінеті не зазаначено інше). У цей момент система сайту для формування вашого особистого кабінету отримує з системи вашого Оеператора ГРМ інформацію про стан зареєстровані лічильники та газові прилади, попередні показання лічильників (за наявності). Про терміни обробки переданих з кабінету показань читайте у Сервіс 1.

Зовнішній вигляд і функціональність вашого кабінету може відрізнятися від кабінету користувача, у якого договір поставки укладений з компанією, що обмінюється даними особових рахунків з нашою системою яка користується іншими сервісами компанії РГК.

Зверніть увагу! У нашій системі та системах газових компаній можуть здійснюватись технічні роботи з повною чи частковою призупинкою роботи сервісів. У такому разі дані можуть оновлюватись із затримкою - до налагодження оновлювального програмного забезпечення та взаємодії веб-сервісів 104 з іншими системами - автоматизованими системами газорозподільних компаній. Про суттєві затримки в обміні даними та можливу неактуальність даних команда 104.ua інформує користувачів спеціальним повідомленням у верхній частині особистого кабінету.

Якщо щось не працює, а повідомлення про технічні роботи та(чи) неактульність даних немає, повідомте про це на адресу support@104.ua. Детальні рекомендації щодо цього див. у тут.

Для коректної роботи сервісів електронного кабінету використовуйте персональний комп'ютер (ПК) чи сучасний мобільний пристрій з операційними системами (ОС) і браузерами, які зазначені тут.

Джерело: