Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Акаунт 104.ua — єдиний для юридичних та фізичних осіб

09 березня 2022

Наші користувачі з одного 104.ua акаунта можуть керувати як особистим, так і бізнес-кабінетом. Це може бути зручно для ФОПів та менеджерів підприємств, які відповідають за передачу показань лічильників або підписання документів

Раніше на 104.ua вже була реалізована технологія єдиного входу для фізичних осіб. Ця технологія дозволяє переходити між онлайн-сервісами без повторної авторизації. Саме завдяки їй користувачі можуть додавати у свої акаунти особові рахунки із систем різних газових компаній. Наступним кроком стало впровадження технології єдиного входу для юридичних осіб. 

Як входити та переходити між сервісами

Просто тисніть на кнопку «Увійти» на головній сторінці сайту та введіть логін і пароль від особистого чи бізнес-кабінету. 

Щоб переходити між сервісами, використовуйте меню у верхньому правому кутку, а за допомогою гамбургер-меню у верхньому лівому кутку переміщуйтеся між розділами вибраного сервісу.

Як переглянути сервіси, приєднані до акаунта, і додати бізнес

В меню у верхньому правому кутку виберіть Акаунт вкладка Мої сервіси. Тут можна побачити, які сервіси вже приєднані до вашого акаунта.


Також із цієї вкладки можна приєднати бізнес до вашого акаунта. Для цього знайдіть блок Бізнес та натисніть на кнопку «Приєднати бізнес».

Далі у вікні, що відкриється, введіть ЄДРПОУ або ІНН та EIC-код компанії й натисніть «Додати».

Як керувати акаунтом 

У меню у верхньому правому кутку виберіть Акаунт вкладка Профіль. У цій вкладці можна керувати особистими даними, логінами (телефон та/або email) та паролем. З вимогами до логінів і паролів можна ознайомитися тут.