Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як розпочати роботу з додатком 104.ua

20 липня 2023

Додатки призначені для клієнтів Операторів ГРМ – споживачів газу для дому

Встановіть мобільний додаток 104.ua iOS / Android та відкрийте програму на пристрої, якщо ви є клієнтом компанії з переліку.

      1. Уведіть український номер мобільного зв’язку. Далі, ознайомтеся з Політикою конфіденційності та надайте згоду на опрацювання персональних даних. Після цього на уведений Вами номер буде надіслано SMS-повідомлення з 4-значним кодом, який потрібно підтвердити протягом 24 годин.

     2. У разі, якщо телефон є логіном раніше створеного акаунта, додаток запитає пароль. Інакше додаток запитає, чи є в вас акаунт:

  • Натисніть «Я новий користувач», якщо раніше ніколи не створювали акаунт на сервісах 104.ua – додаток створить акаунт на уведений на початковому екрані телефон, запропонує увести персональні дані та встановити пароль. Дізнайтеся про вимоги до логінів і паролів.

  • Натисніть «У мене є акаунт 104.ua», щоб увійти з раніше створеним акаунтом. Уведіть логін і натисніть «Увійти», щоб перейти до уведення пароля. Якщо ви забули пароль, натисніть відповідну кнопку на екрані пароля та підтвердьте ваш логін 4-значним кодом. Додаток запропонує створити новий пароль (вимоги є тут). Якщо акаунта у вас немає, можете створити акаунт, натиснувши відповідну кнопку замість «Увійти».

     3. Щоб захистити ваш акаунт, додаток може запропонувати додати ще один логін. Цю дію можна пропустити, але якщо ви входили за логіном email для зручності та безпеки акаунта радимо додати у якості логіну телефон, який був уведений та верифікований на кроці 1. У разі створення облікового запису на номер телефону, можна додати логін email, який також підверджується 4-значним кодом.

     4. Якщо ви щойно створили акаунт – додайте особовий рахунок. Для цього необхідно вибрати Оператора ГРМ - переліку, увести номер особового рахунку та підтвердити його за допомогою номера лічильника або суми останнього здійсненого платежу за доставку газу (перед уведенням натисніть у нижній частині форми на потрібне). Після додавання особового рахунку можно одразу додати його назву, натиснувши на кнопку Додати назву.

    5. Щоб керувати особовими рахунками (вибирати, називати, додавати та видаляти), натисніть на номер особового рахунку у верхній частині будь-якого екрана. Керувати акаунтами можна за допомогою аватарки (круглого значка профілю вгорі праворуч).

Змінити назву особового рахунку або видалити його з особового кабінету можно таким чином:

для iOS

для Android

Зверніть увагу, додавання особового рахунку та основні функції додатка доступні клієнтам Операторів ГРМ з переліку. Завершити реєстрацію, додавання логіна чи зміну/відновлення пароля потрібно протягом 24 годин. Можливість повторного замовлення коду активується через 5 хвилин, проте не поспішайте замовляти код повторно, аби не деактивувати попередній. Зазвичай оператори зв’язку та поштові сервіси доставляють код протягом хвилини, проте можливі затримки, особливо в умовах блекауту. При цьому коди можуть бути доставлені не у порядку замовлення. Дізнайтеся про вимоги  до логінів і паролів.

У разі проблем зі встановленням додатка, реєстрацією чи автентифікацією – скористайтесь інструкціями для користувачів Android та iOS, де зокрема є контакти підтримки.