23.05.2019 / 13:40

Батли лідерів РГК - голосування розпочато!

Стартувало відкрите онлайн голосування за бізнес-проекти фахівців газових компаній, які були представлені на других Всеукраїнських батлах лідерів РГК. Підтримати проект, який на вашу думку є найкращим, можна шляхом онлайн голосування на каналі 104.ua в youtube з 23 по 29 травня
Батли лідерів РГК - голосування розпочато!

16 травня у Львові відбулися другі Всеукраїнські батли лідерів РГК. На них було представлено 13 інвестиційних проектів із розвитку можливих бізнес-напрямків газових компаній. Участь у батлах взяли п’ятдесят випускників корпоративної Програми розвитку лідерства РГК. Це фахівці, які стали перспективними агентами змін всередині свого підприємства та пройшли майже піврічне навчання у двох провідних українських бізнес-школах.

Головною особливістю цьогорічних батлів став креативний підхід учасників до проектів. Дехто продемонстрував ідеальний бізнес-план, інші - сміливе бачення подальшого розвитку газових компаній. Серед цікавого - проект відновлювальної енергетики та сонячні панелі, сервісне обслуговування газового обладнання нового покоління, навчальні центри для споживачів газу та розвитку працівників. Проте найвищу оцінку від присутнього журі отримав проект із формування сервісної культури в газових компаніях.

Ви також можете обрати найцікавішу, на ваш погляд, бізнес-ідею, запропоновану учасниками Всеукраїнських батлів РГК та долучитися до голосування за проект, який вважаєте найбільш неординарним і необхідним у реалізації. Ідея, яка набере найбільше вподобань, отримає відзнаку «глядацьких симпатій» та в подальшому буде реалізована на підприємствах,  а  команда-переможець отримає грошову винагороду.

Переглянути кожен із 13 проектів можна нижче на відео. Також ви можете ознайомитися із презентацією кожного проекту команди. А щоб віддати свій голос за ідею, яка вам сподобалася найбільше, натисніть значок «Youtube» в правому нижньому кутку відео. Після цього ви перейдете у нову вкладку каналу 104.ua в yutube, де буде відображений обраний вами ролик. Натисніть позначку «Мені подобається» (палець вгору), яка розташована під відео праворуч. Загальний рейтинг проектів буде складатись лише за кількістю оцінок «Мені подобається». Голосування триватиме до 29 травня. Наступного дня, 30 травня буде анонсовано команду переможця!

Зверніть увагу! Для того, щоб оцінити відео вам необхідно зареєструватися на youtube. Кожне окреме відео ви можете оцінити з одного аканту лише один раз. У разі повторного голосування ваше вподобання анулюється.

1. Проект RGC - Engineering із впровадження повного комплексу послуг «під ключ» із підключення до будь-яких інженерних мереж
Завантажити презентацію проекту №1

 2. Розробка пропозиції для кожної групи клієнтів в процесі сегментації ринку газу
Завантажити презентацію проекту №2

 3. RGC - Центр навчання та розвитку

Завантажити презентацію проекту №3

4. Формування сервісної культури в компанії

Завантажити презентацію проекту №4

 5. Power of sun (сонячна електрогенерація)

Завантажити презентацію проекту №5

6. Агенти змін - Потенціал ринку енергії

Завантажити презентацію проекту №6

7. RGC Care (сервісне обслуговування)

Завантажити презентацію проекту №7

8. Wellbeing RGC (робота у конфліктному середовищі)

Завантажити презентацію проекту №8

9. Команда Maximum з проектом SMARTGas -  онлайн сервіс для закупівлі газу

Завантажити презентацію проекту №9

 10. RGC-Assistant - розвиток для газових компаній у напрямку мотивації фахівців

Завантажити презентацію проекту №10

11. Знак якості (цех для пошиття спецодягу)

Завантажити презентацію проекту №11

 12. Оптимізація процесів при проектуванні

Завантажити презентацію проекту №12

13. Будівельники майбутнього - Програма "Газифікація"

Завантажити презентацію проекту №13

Джерело: