• Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Вигідно. Економія на опаленні - 02.02

  1

  Вигідно

  Використання природного газу для опалення оселі дозволяє економити кошти:

  • ви заощадите мінімум 30% витрат, якщо перейдете на природний газ з мазуту або газу в балонах; 
  • опалення природним газом обійдеться вам мінімум вдвічі дешевше ніж опалення електрикою.
 • Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Зручно - 02.03

  2

  Зручно

  Газ постачається до будинку по трубах - це дуже зручно. Вам не треба турбуватись, що він закінчиться, як мазут, вугілля, або скраплений газ в балонах. На відміну від дров або пелет, його не потрібно спеціально заготовлювати «на зиму».

 • Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Надійно - 02.04

  3

  Надійно

  Час від часу в наших будинках і квартирах з різних причин на деякий час зникає те чи інше благо цивілізації: вода - холодна чи гаряча, централізоване опалення, електрика, ламається ліфт. Скільки незручностей це нам доставляє!

  Але чи пригадуєте Ви, щоб в Ваш дім з технічних причин припинилися поставки газу?

  Навіть у найважчі 90-ті, коли гаряча вода в крані була в дивину і відбувалися віялові відключення електроенергії по всій Україні, газ надійно горів блакитним вогником надії на наших промерзлих кухнях.

 • Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Екологічно - 02.05

  4

  Екологічно

  З усіх викопних палив, використання природного газу заподіює найменшу шкоду довкіллю. При його згорянні виділяється на 60% менше парникових газів, аніж при згорянні вугілля чи мазуту. Крім того, немає тих шкідливих і токсичних речовин, які виділяються при згоранні інших видів палива - оксидів сірки, азоту та важких металів.

 • Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Безпечно - 02.06

  5

  Безпечно

  Природний газ не має ані кольору, ані смаку, ані запаху. Він легше повітря і відразу ж піднімається до верхньої частину приміщення. Природний газ не токсичний на відміну від мазуту або вугілля. Неприємний запах - це спеціально додані речовини - одоранти. Це робиться для того, щоб попередити Вас про витік газу.

  При цьому витік природного газу менш небезпечний за витік суміші таких «важких» газів, як пропан-бутан, який продається в балонах.

 • Переваги природного газу

  Переваги природного газу. Ефективно - 02.07

  6

  Ефективно

  Газовий водонагрівач за той саме час нагріє вдвічі більше води, ніж електричний. А газова плита набагато швидше за електричну приготує чи підігріє їжу. До того ж, як кажуть шеф-кухарі, запекти курча до рум'яної скоринки чи приготовити справжню італійську піцу можна тільки у газовій духовій шафі.