14.08.2014 / 12:16

104 Бізнес онлайн

Сервіс 104 Бізнес онлайн – у розробці. Реєстрація і кабінети незабаром запрацюють у тестовому режимі

Зареєструватися для отримання документів на використання кабінету 104 Бізнес онлайн у тестовому режимі можуть комерційні споживачі газу (споживання на непобутові потреби), за умови наявності договору постачання природного газу з одним із газових підприємств, які зазначені на першому кроці реєстрації (натисніть кнопку Реєстрація у верхньому меню чи перейдіть за посиланням і виберіть Бізнес онлайн).

Згодом перелік підприємств буде розширено. Тривають роботи з організації обміну даними з газопостачальними підприємствами й Операторами ГРМ з 16 регіонів.

Користуватися кабінетом 104 Бізнес онлайн можуть уповноважені особи комерційних споживачів споживачі природного газу на підставі укладених щодо цього договорів-приєднання щодо електронного документообігу за використання 104 Бізнес онлайн - з постачальником газу та Оператором ГРМ.

Якщо у комерційного споживача наявні діючи договори з газовими компаніями, з якими ще налагоджується обмін даними, споживачеві може бути запропоновано підписати договори також із такими газовими компаніями.

Джерело: