03.11.2017 / 17:14

"Миколаївгаз" відкриває новий Центр обслуговування клієнтів

7 листопада відкривається новий Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) ПАТ «Миколаївгаз» під брендом РГК. ЦОК запрацює за адресою: вул. Нікольська, 25-А (біля готелю Олександрівський).
Центр обслуговування клієнтів Центр обслуговування клієнтів

Новий Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) в Миколаїві відповідає сучасним вимогам для швидкого та зручного обслуговування до 600 клієнтів на добу. Для цього монтується автоматизована електронна черга. Її програмне забезпечення дозволить оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформуватимуть щодо наявності і номеру місця вільного фахівця.

В ЦОК буде можливість використати сенсорні монітори «тонкий клієнт» для реєстрації Особистого кабінету споживача газу або провести оплату через платіжні термінали. 

   

Графік роботи нового Центру: З понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00, субота – з 8.00 до 16.00 (без перерви на обід), неділя – вихідний день.

Також інформуємо, що Центр обслуговування клієнтів за адресою: пр. Корабелів, 11продовжує працювати в сталому режимі – з понеділка по п’ятницю - з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід).

 

Джерело: