23.06.2014 / 15:50

21 червня по бул. Франко в результаті підкопу обрушилися покрівля житлового будинку та димар

У результаті грубого порушення правил безпеки, будівельна конструкція не витримала навантаження, що призвело до обвалення кладки димаря і покрівлі будівлі
Руйнування в результаті підкопу ДВК господарем квартири Руйнування в результаті підкопу ДВК господарем квартири ФОТО: ПАТ "Донецькміськгаз"

Небувалий випадок зафіксували працівники аварійної бригади ПАТ «Донецькміськгаз», коли прибули на аварійний виклик. Мешканець квартири № 3 по бул. ім. Франка, буд.16, в Ленінському р-ні, вирішив вирити підвал під підлогою власної квартири, розташованої на першому поверсі двох поверхового житлового будинку. У результаті халатності мешканця будинку, грубого порушення правил безпеки, будівельна конструкція не витримала навантаження, що призвело до обвалення кладки димаря і покрівлі будівлі. Двом квартирам повністю припинена подача газу і ще двом квартирам заборонено користуватися проточними водонагрівачами.

Завдяки щасливому випадку жертв в результаті руйнування немає. Мешканці будинку в подиві від дій свого сусіда та змушені відчувати незручності до повного відновлення димових й вентиляційних каналів за рахунок винуватця обвалення.

Правильна робота димоходів та вентиляційних каналів (ДВК) впливає на нашу безпеку й здоров'я, адже найбільша кількість отруєнь чадним газом викликають саме порушення тяги. Детальніше про димові й вентиляційні канали читайте тут.

Особи, які порушують Правила користування газом у побуті, створюють загрозу життю й здоров'ю оточуючих та несуть адміністративну і кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Задати питання або проконсультуватися Ви можете безпосередньо з Особистого кабінету на цьому сайті. Для цього Вам необхідно зареєструватися або увійти до кабінету, якщо Ви вже зареєстровані.