13.02.2015 / 12:17

Газовики Буковини передали військовим чергову партію технічної допомоги

ПАТ «Чернівцігаз» закупило та передало в підшефну військову частину запчастини та комплектуючі для автомобільної техніки. Ця допомога дозволить відновити транспортні засоби, які використовуються у зоні проведення АТО для пересування бойових підрозділів.
Газовики Буковини передали військовим чергову партію технічної допомоги

Підприємство відгукнулось на звернення військових, закупило та передало їм ремкомплекти паливної системи для вантажних автомобілів, а також ресори, тяги, фільтри, сальники та ремені для інших видів автотранспортної техніки.

Довідка

ПАТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1500 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону - в 2014 році до бюджета перераховано 32,7 млн.грн.

Раніше в рамках допомоги Збройним силам та Прикордонній службі України «Чернівцігаз» закупило та передало бронежилети 4 класу захисту, радіостанції voyager air soft, акумулятори для бронетехніки, запчастини та комплектуючі для автотранспорту, паливно-мастильні матеріали та систему звукового оповіщення.

 

Джерело: