30.05.2019 / 15:05

Хто отримав приз «глядацьких симпатій» на II Всеукраїнських батлах лідерів РГК

Перемогу в номінації «глядацькі симпатії» отримав бізнес-проект «RGC – Engineering». Він передбачає надання комплексу послуг для клієнта із підключення до будь-яких інженерних мереж. Ця ідея набрала 2157 уподобань від учасників відритого онлайн-голосування
Хто отримав приз «глядацьких симпатій» на II Всеукраїнських батлах лідерів РГК

29 травня завершилося відкрите онлайн голосування за проекти фахівців газових компаній, які були представлені на других Всеукраїнських батлах лідерів РГК. За його результатами відзнаку «глядацьких симпатій» отримав проект «RGC – Engineering». Він передбачає створення послуги для споживачів, яка б дозволила «під ключ» підключитися до будь-яких інженерних мереж. Учасники голосування віддали йому найбільше своїх вподобань, поставивши під відео 2157  «лайки».

Друге місце з невеличким відривом у 159 голосів посів проект "Wellbeing RGC". Проект передбачає створення центру психологічної допомоги Mental Health RGC для підтримки працівників та підвищення якості їхньої роботи. Третя сходинка дісталася проекту "Знак якості", який передбачає створення цеху для пошиття спецодягу, який отримав 1476 голосів.

Рейтинг онлайн-голосування за бізнес-проекти 

Назва проекту 

Лайки

RGC - Engineering

2157

Wellbeing RGC (робота у конфліктному середовищі)

1998

Знак якості (цех для пошиття спецодягу)

1476

Maximum - SMARTGas

725

Будівельники майбутнього - Програма "Газифікація"

680

Power of sun (сонячна електрогенерація)

173

RGC Care (сервісне обслуговування)

83

RGC - Центр навчання та розвитку

63

Формування сервісної культури в компанії

56

Агенти змін - Потенціал ринку енергії

50

RGC - Assistant

36

Оптимізація процесів при проектуванні

23

Розробка ціннісної пропозиції для кожної групи клієнтів в процесі сегментації ринку газу

8


Відео-презентація проекту RGC – Engineering - переможця онлайн-голосування
Відкрите онлайн голосування було організоване для того, щоб обрати кращі проекти, які підготували менеджери газових компаній в межах корпоративної Програми розвитку лідерства РГК. Це фахівці газових компаній, які пройшли майже піврічне навчання у двох провідних українських бізнес-школах. За результатами навчання випускники шкіл розробили ідеї для розвитку можливих бізнес-напрямків газових компаній.

 
У цьому році батли лідерів РГК відзначилися не лише креативним підходом команд в підготовці своїх бізнес-проектів, але активністю глядачів, які ставили вподобання за той чи інший проект. Обрати найкращу ідею серед 13-ти інвестиційних проектів, які презентують можливий розвиток різних напрямків газових компаній міг кожен охочий. Для цього з 23 по 29 травня глядачі віддавали свої голоси за найкращі, на їхню думку проекти, поставивши «лайк» під відео-презентаціями на каналі 104.ua у youtube. За тиждень відео з бізнес-ідеями фахівців газових компаній переглянуло приблизно 35 тис. глядачів.
 
Раніше, 16 травня у Львові під час презентації 13 інвестиційних проектів на других Всеукраїнських батлах лідерів РГК був визначений найкращий проект за оцінкою журі. Більшістю голосів вони обрали проект із розвитку сервісної культури в обслуговуванні споживачів газових компаніях.  
 
За умовами змагань два проекти-переможці, а це - "Найкращий проект",  який обрало журі та "Найцікавіший проект", який обраний глядачами шляхом онлайн голосування, в подальшому будуть реалізовані на газових підприємствах, а команди-переможці отримають грошову винагороду.