14.12.2017 / 12:46

Як команда Івано-Франківськгазу стала футбольним чемпіоном

У фіналі I Всеукраїнського чемпіонату з футзалу 9 грудня в Києві зустрілися три команди газових компаній з різних регіонів країни. Центр представляли ентузіасти футболу з Київоблгазу, схід - Дніпропетровськгазу, а захід - Івано-Франківськгазу. Кожна гра виявилася сутичкою зіркових складів - тому фінал виявився щедрим на голи. А кращою виявилася команда Івано-Франківськгазу в якій зібралися кращі бомбардири турніру.
Переможці турніру. На їх рахунку жодної програної гри суперникам Переможці турніру. На їх рахунку жодної програної гри суперникам ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Фінальні ігри I Всеукраїнського чемпіонату з футзалу пройшли 9 грудня в Києві. На підсумковий турнір потрапили три команди - кращі з трьох зон. Зональна система відбору фіналістів була використана для зменшення витрат, так як не потрібно значних витрат на переїзди та проживання команд. Крім того, такі розіграші укладаються в рамки вихідних, тому газовики беруть участь в чемпіонаті у вільний від роботи час.

Але все ж фінансові складності дали себе знати. На фіналу не прибула команда Харківміськгазу, яка повинна була стати четвертою, як найкраща з команд, що зайняли другі місця на зональних турнірах. Офіційна причина неявки харків'ян - нестача гравців.

Як би там не було, в фіналі зустрілися команди газовиків Київоблгазу, Дніпропетровськгазу та Івано-Франківськгазу. Франківці перемогли обох суперників з однаковим рахунком 4: 2.

 

П'ять з восьми голів цієї команди забив Микола Лазорик, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Косівської дільниці. Ще два голи на рахунку Олега Локтиря, старшего майстра Рожнятівської дільниці, який був визнаний кращим гравцем фіналу чемпіонату.

Доля другого місця була вирішена в матчі між Дніпропетровськгазом і Київоблгазом. Ця гра йшла в одні ворота - дніпропетровці перемогли з рахунком 7: 0. Такий рахунок дозволив Олександру Очеретяному посісти друге місце серед бомбардирів турніру - на його рахунку чотири забитих м'ячі.

Рахунок в цій грі міг бути ще більш значним, якби не блискуча гра голкіпера киян Андрія Афоніна. Він був визнаний кращим воротарем турніру.

Нагороди та призи кращім гравцям та переможцям вручив Артем Компан, технічний директор РГК:

Що ж стосується проведення наступного, II Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед команд газових компаній, то планується розширення його кола за рахунок залучення нових учасників.

   Підсумкова таблиця

Місто

Команда

Перемоги

Нічиї

Поразки

М'ячи

Очки

1

Івано-Франківськгаз

2

0

0

8-4

6

2

Дніпропетровськгаз

1

0

1

9-4

3

3

Київоблгаз

0

0

2

2-11

0

 

Джерело: