30.11.2017 / 18:00

Команда Київоблгазу вийшла у фінал Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу

Кияни стали кращими серед п'яти команд газових компаній з Центральної зони. Тепер у фіналі вони зустрінуться з переможцями із Західної та Східної зон. Титул чемпіона буде розіграний 9-10 грудня в Києві.

Всеукраїнський чемпіонат з міні-футболу серед команд газорозподільних компаній проводиться в два етапи. На першому етапі команди зустрічаються на турнірах в рамках своїх зон - Центральної, Західної і Східної. Переможці зональних змагань стають учасниками другого етапу - виходять у фінал, який буде проведений 9-10 грудня (субота і неділя) в Києві. Така формула проведення чемпіонату дозволяє мінімізувати витрати - скоротити витрати команд на переїзди, і не відволікати ентузіастів футболу від основної роботи.

У дводенному турнірі Центральної зони, який проходив в Києві, взяли участь п'ять команд зі столиці та прилеглих областей. Відразу визначилася група провідних команд - Київоблгаз, РГК Трейдинг і Сумигаз - між якими і розгорнулася боротьба за перше, прохідне місце.

Інтрига змагання зберігалася до останніх хвилин останнього матчу. Результат турніру вирішив один єдиний гол - його забили кияни в ворота команди Сумигаз. Про розпал пристрастей свідчить також і суддівська статистика - в 10 матчах арбітри «роздали» дві червоні і 7 жовтих карток.

Підсумкова таблиця Центральної зони

Місце

Команда

Перемоги

Нічиї

Поразки

М'ячи

Очки

1

Київоблгаз

3

1

0

7-4

10

2

РГК Трейдінг

2

2

0

9-7

8

3

Сумигаз

2

1

1

7-5

7

4

Чернігівгаз

1

0

3

4-6

3

5

Житомиргаз

0

0

4

4-9

0

 

Турнір Центральної зони став прикладом «зоряної» гри, коли багато що залежало від провідних гравців команд. Так, на рахунку кращого бомбардира змагань Олександра Титаренка 4 м'ячі з 9, забитих його командою РГК трейдінг.

Другий за результативністю гравець турніру - Антон Бобровников з Черніговгаза - «навантажив» суперникам 3 м'ячі, в той час як його команда загалом забила  4 м'яча. 

Бомбардири Центральної зони

Гравець

Команда

Забиті м'ячі

А.Тітаренко

РГК Трейдінг

4

А.Бобровников

Черніговгаз

3

С.Битюк

Сумигаз

3

Р.Дядченко

Сумигаз

3

І.Антонов

РГК Трейдінг

2

 

 

Найцікавіші моменти - дивіться у фотогалереї нижче:

Джерело: