13.10.2017 / 17:05

Плинність кадрів в газорозподільних компаніях зросла до 25%

Через невисокі зарплати, які затверджує держрегулятор в тарифах на розподіл газу, компанії-оператори ГРМ в 2017 році втратять чверть кваліфікованих працівників.
Складна газорозподільна система потребує кваліфікованого обслуговування. Складна газорозподільна система потребує кваліфікованого обслуговування.

У газорозподільних компаніях наростає відтік кадрів. За інформацією технічного директора Регіональної Газової Компанії Артема Компана, яку він представив у ході III Газового форуму в Києві, в 2016 році плинність кадрів в окремих компаніях галузі досягла 18%, а в середньому склала близько 14%.

Як випливає з презентації до виступу Артема Компана, за попередніми даними в нинішньому році кадрові втрати газорозподільних компаній досягли 25%. Причому мова йде про кваліфікованих технічних працівників, що затребувані на ринку праці - зварювальників, слюсарів. «За нинішніх тарифів зарплати газовиків менше, ніж в середньому по промисловості і по регіонах. Що ж стосується великих міст, де рівень оплати праці вище середнього, то тут знайти заміну фахівцям, що пішли, зараз просто неможливо», - сказав технічний директор РГК.

Також гостро постала проблема з комплектацією технічними працівниками газорозподільних компаній в західних областях країни. Тут кадровий дефіцит загострився у зв'язку зі спрощенням правил виїзду в країни Євросоюзу.

На думку експертів, пом'якшить проблему можна за рахунок введення звичайної, європейської практики тарифоутворення, при якій тариф не залежить від обсягів розподілу газу - тобто використати один з варіантів плати за користування газовими мережами.

Як випливає з презентації технічного директора РГК, звичайною є плинність кадрів на рівні, який не перевищує 5% на рік від загальної чисельності персоналу компанії.

Джерело: