Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

РГК і італійська TARTARINI домовилися про поставки обладнання для заводу RGC PRODUCTION

09 грудня 2019

Регіональна Газова Компанія уклала прямий контракт на поставку газорегуляторного обладнання з провідним світовим виробником TARTARINI. Використання преміальних італійських комплектуючих в інноваційному виробництві на заводі RGC PRODUCTION у Львові гарантує дотримання міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2015 року, високі експлуатаційні характеристики і надійність його продукції - газорегуляторних пунктів.

РГК і італійська TARTARINI домовилися про поставки обладнання для заводу RGC PRODUCTION

ФОТО: 104.ua

Контракт між РГК і TARTARINI, провідним світовим виробником газорегуляторного обладнання, був підписаний 6 грудня 2019 року в Болоньї. Угода передбачає прямі закупівлі італійських комплектуючих для набираючого обертів виробництва на заводі RGC PRODUCTION у Львові. Завод випускає сучасні шафові газорегуляторні пункти, і націлений в першу чергу на забезпечення потреб українського ринку, де через знос необхідна заміна 20 тис. регуляторних пунктів. Завершується також підготовка до виходу на міжнародні ринки.

 «У зв'язку з виходом нашого заводу на проектну потужність необхідно розширення лінійки постачальників. Прямий контракт з TARTARINI забезпечує наше інноваційне виробництво регуляторами і клапанами преміальної якості. Така синергія забезпечує високі експлуатаційні характеристики і надійність нашої продукції у відповідності з європейськими стандартами», - сказав операційний директор РГК Олексій Тютюнник.

 Завод RGC PRODUCTION з випуску сучасних ШГРП відкритий у Львові навесні 2019 року. Його високотехнологічна продукція необхідна для регулювання і підтримки стабільного тиску природного газу в розподільних мережах.

 Компанія TARTARINI входить в міжнародну корпорацію EMERSON Process Management. Головний офіс і основне виробництво розміщені в Болоньї, Італія. Серед партнерів TARTARINI такі компанії як RWE, E.On, Snam.