11.10.2018 / 18:30

РГК увійшла в Європейську Технічну Асоціацію газової галузі - MARCOGAZ

Співпраця з MARCOGAZ дозволить швидко і кваліфіковано провести роботи з технічної інтеграції газорозподільних мереж групи компаній РГК з газовими системами країн Євросоюзу.
РГК увійшла в Європейську Технічну Асоціацію газової галузі - MARCOGAZ

Рішення про те, щоб прийняти Регіональну газову компанію до складу Європейської Технічної Асоціації газової індустрії - MARCOGAZ - було прийнято 18 вересня на засіданні цієї організації в Брюсселі. Про це стало відомо в ході IV Українського газового форуму.

«Для успішного розвитку української газової галузі необхідно інтегрувати її із газовими ринками країн Євросоюзу. Для того, щоб успішно подолати цей шлях, нам необхідно переглянути і привести у відповідність з європейськими нормами і стандартами всі технічні процеси. Співпраця з MARCOGAZ допоможе зробити цю роботу якісно і швидко», - сказав Олег Ніконоров, директор РГК.

РГК стала 24-м членом Асоціації. Українська компанія в складі MARCOGAZ є першою і поки єдиною з усіх газових компаній пострадянського простору, випередивши операторів газорозподільних мереж Латвії і Литви (які є членами ЄС).

MARCOGAZ із 1968 року займається моніторингом та впливом на формування, коли це необхідно, європейського технічного регулювання, стандартів та сертифікації безпеки, ефективності газотранспортних систем та обладнання, та раціонального використання енергії.

Джерело: