02.11.2018 / 17:03

Роботи в мережах і смарт-будинок під ключ: кращі проекти на конкурсі РГК

У Києві група компаній РГК 2 листопада провела конкурс «Перші всеукраїнські батли лідерів РГК». На конкурс потрапили 11 проектів, спрямованих на поліпшення якості обслуговування клієнтів газових компаній. Всі вони розроблені фахівцями групи компаній РГК в рамках співпраці з провідними центрами бізнес-освіти України: Києво-Могилянської та Львівської бізнес шкіл.
Роботи в мережах і смарт-будинок під ключ: кращі проекти на конкурсі РГК

Конкурс проектів групи компаній РГК ставить собі за мету стимулювати підготовку і впровадження нових продуктів і сервісів, які покращать якість послуг і підвищать ефективність бізнесу.

«Конкуренція на ринку газу в Україні посилюється і клієнт стає ключовою цінністю в тому числі і газорозподільних компаній. Тому нам цікаві проекти, які дозволять посилити наші позиції і поліпшити взаємодію з клієнтами», - сказав Олег Никоноров, директор Регіональної газової компанії.

У підсумку перше місце дісталося програмі RGC production, яка передбачає виробництво Hi-Teсh обладнання для газових мереж.

Проект, в якому роботи займуться обстеженням газових мереж, посів друге місце. Вони можуть не тільки діагностувати стан мереж, але і виявляти пошкодження та незаконні врізки в газопроводи.

І нарешті, третє місце розділили два стартапа: це сервіс під ключ, який гарантує підвищення ефективності споживання газу в будинку, фактично це смарт-будинок на газу; а інший проект являє собою комплекс по реновації і ремонту імпортних газових котлів.

Джерело: