02.10.2018 / 12:10

Зміна менеджерів в газовій галузі: новий набір на Програму розвитку лідерства РГК

Регіональна газова компанія з 20 вересня 2018 року розпочала новий відбір 50 перспективних менеджерів для навчання другої групи за Програмою розвитку лідерства у двох провідних українських бізнес-школах. За попередніми даними, кількість охочих пройти конкурсний відбір для участі у навчанні уже досягнув чотирьох осіб на одне місце.
Зміна менеджерів в газовій галузі: новий набір на Програму розвитку лідерства РГК ФОТО: 104.ua

Курс за Програмою розвитку лідерства РГК проводять кращі викладачі Києво-Могилянської (КМБШ) і Львівській (LvBS) бізнес-шкіл. Він розрахований на чотири місяці, і передбачає кілька модулів із вивчення стратегії управління, клієнтоорієнтованості, фінансів і системних підходів до реформування газових компаній. 

Взяти участь в Програмі лідерства можуть претенденти на підставі рекомендацій від керівництва газових компаній, так і самовисуванці з числа менеджерів і найбільш мотивованих фахівців за напрямками «поставка газу», «клієнтський сервіс» і «капітальне будівництво». Кандидати повинні відповідають таким вимогам:

- вік до 45 років;

- стаж роботи на підприємстві не менше 2 років, управлінський досвід - від 1 року і більше;

- профільна освіта і стаж роботи в галузі не менше 5 років;

- висока мотивація і прагнення розвиватися.

«Відбір учасників включає в себе такі етапи, як оцінка персональних даних в ході HR-інтерв'ю, письмове тестування професійних знань, а також досягнень і успіхів в роботі», - сказала Юлія Карбовська, керівник департаменту по персоналу РГК. 

Перші заняття по Програмі розвитку лідерства РГК стартували в червні 2018 року. У цьому циклі взяли участь 50 керівників структурних підрозділів газорозподільних підприємств групи компаній РГК з 15 регіонів.

 

 

 

 

Джерело: