17.10.2017 / 17:21

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ РГК

17 жовтня у Луцьку під брендом РГК офіційно відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів (ЦОК). Новий офіс знаходиться за адресою: Луцьк, пр. Молоді, 14 А.
У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ РГК

Новий ЦОК в Луцьку дозволяє щодня, окрім вихідних, приймати понад 600 споживачів природного газу Луцька та Луцького району, які зможуть одержати консультації та провести операції, пов’язані з використаннім газу та сплатою за нього. В ЦОК працюють 10 фахівців, які допоможуть укласти договори, оформити довідки та провести консультації щодо особового рахунка, оформлення технічної документації на приєднання до газової мережі та ін.                                 

Швидку та зручну роботу Центру забезпечує автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволить оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформуватимуть щодо наявності і номеру місця вільного фахівця. 

Адміністратор зони ресепшн завжди буде готовий допомогти відвідувачу скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами «тонкий клієнт» для реєстрації Особистого кабінету споживача газу або провести оплату через платіжні термінали. 

Зручне місцерозташування в найбільш густонаселеному мікрорайоні Луцька, сучасний дизайн, просторі, світлі та зручні приміщення, ергономічні дивани та кулери з водою, безплатний WI-FI - необхідний комфорт клієнтам при наданні послуг.

Особливу увагу розробники приділили зручному зонуванню, щоб клієнти могли легко орієнтуватися всередині. Зручно буде завітати до ЦОК людям із обмеженими фізичними можливостями, бо при вході в приміщення є спеціальний пандус, а також обладнаний під їх потреби санвузол. Комфортно себе почуватимуть і батьки з дітками - на них у новому офісі облаштований спеціальний дитячий куточок. 

Центр обслуговування клієнтів  працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 год, без обідньої перерви. Вихідні: субота  і неділя.  Адреса: м.Луцьк, пр. Молоді, 14 А.

 Відкриття ЦОК- новий етап реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Волині. Аналогічні сучасні центри працюють у багатьох  регіонах України.

Джерело: