Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Волиняни заборгували за газ 64,4 млн гривень

30 квітня 2015

Жителі Волинської області накопичили 64,4 млн грн. боргів за природний газ. Порівняно з початком опалювального періоду неплатежі збільшилися на 12,5 млн грн.

На сьогодні субсидії отримують  понад 86 тис волинян, але після зміни порядку їх надання ця кількість може зрости у 3 рази.

На сьогодні субсидії отримують понад 86 тис волинян, але після зміни порядку їх надання ця кількість може зрости у 3 рази.
ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Зростання боргів за газ більше, ніж на 24% безпосередньо пов’язане з різким підвищенням ціни та зниженням соціальних нормативів споживання газу у жовтні 2014 року.  З 1 квітня 2015 року ціна знову зросла – цього разу майже в 6 разів.

 «Найбільше проблем з оплатою палива у власників великих будинків, які не могли раніше претендувати на державні компенсації. Але тепер майнових обмежень нема, тому варто поспішати з розрахунками за газ, адже боржникам субсидій не надають», - сказав заступник голови правління ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

На сьогодні субсидії отримують  понад 86 тисяч волинян, але після зміни порядку їх надання ця кількість може зрости щонайменше у 3 рази. «Волиньгаз» власним коштом виготовив для своїх клієнтів 137 тисяч бланків заяв і декларацій, які треба лише заповнити і подати до місцевих управлінь соціального захисту населення.