10.04.2018 / 16:27

Газета 104 інфо випуск №2

Другий номер газети 104 інфо для усіх споживачів газу присвячений темі аварійності газорозподільної системи, якою природний газ доставляється до споживачів. Через дефіцит коштів в тарифі на розподіл газу стан газових мереж з кожним роком погіршується, що ставить під загрозу безперебійність газопостачання. Скільки закладено коштів у тарифі на роботу аварійної газової служби, ремонт труб та повірку лічильника читайте в головній темі газети від квітня 2018 року

У 2017 році річна зарплата керівника НАК «Нафтогаз України» досягнула 25 млн. грн. І це не враховуючи додаткові премії та бонуси! При цьому зарплати та премії у керівників державної газової монополії продовжують з кожним роком зростати. Які суми отримують у НАК «Нафтогаз» та чиїм коштом вони виплачуються? Відповіді на ці питання у статті «Хто найбільше заробляє на газі для населення» на третій сторінці газети 104 інфо.

Доставка газу споживачеві – це не тільки система газопроводів завдовжки 407 тис. км. Це ще й люди. Щодня приблизно 40 тис. осіб обслуговують складний комплекс газового обладнання, щоб мільйони споживачів могли безперебійно отримувати газ. Однак середня місячна зарплата газовика за його відповідальну та складну роботу становить усього 6 тис. грн. Більше про проблеми газовиків та як це впливає на роботу газорозподільної системи у статті «Газовики, які працюють «у полі» отримують 6 тис. грн".

Також читайте у другому номері газети 104 інфо:

  • як створюють нові Центри обслуговування клієнтів для споживачів газу;
  • як та за чий кошт встановлюють лічильники газу;
  • чому українські споживачі платять за кубометри газу, а не його енергетичну цінність
Джерело: