20.07.2018 / 11:44

ГАЗЕТА 104 ІНФО ВИПУСК №3

Головна тема третього номера газети 104інфо присвячена змінам в обслуговуванні внутрішньо будинкових газових мереж. Із липня за стан труб у будинках та квартирах відповідають їх власники - чи то фізична особа, ОСББ або управитель. Як вони будуть перевіряти труби та крани газових мереж в будинку на витоки газу та як тепер відремонтувати в під’їзді дірявий газопровід відповіді на запитання пов’язані з новими правилами обслуговування газових мереж у статті «Хто обслуговує газові труби в будинку»

Андрій Коболєв та Юрій Вітренко в травні отримали 337 мільйонів гривень премій за рахунок коштів, які українці сплачують за газ. Сума премій, виплачена двом менеджерам «Нафтогазу України», є більшою ніж кошти, які виділяються в рік на ремонти газових мереж та встановлення лічильників по всій країні. Насправді свої премії керівники компанії отримати за рахунок коштів, які споживачі газу сплачують за газ. Більше про захмарні премії керівництва НАК «Нафтогаз України» у статті «Коболєв і Вітренко виписали собі 337 млн грн премії».

 Із травня 2018 року уряд запровадив нові правила призначення субсидій для оплати комунальних послуг. Вони стали значно вимогливіші до претендентів на державну допомогу. Пов’язано це із майбутньою монетизацією субсидій на рівні споживачів. Запровадити її обіцяють уже з наступного опалювального сезону. Про ключові зміни у призначенні та нові вимоги до претендентів на державну допомогу читайте у статті «Як не втратити допомогу від держави».

 Також читайте у третьому номері газети 104 інфо:

  •  чому вартість опалення може зрости в декілька разів;
  • як газовики на спритність проводили діагностику мереж
  • за лаштунками газових чудес: чому Грузія і Польща обігнали Україну