Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

Додати особовий рахунок

02 лютого 2021

     1. Якщо ви щойно створили акаунт (не додавали особовий рахунок), після входу вам буде автоматично запропоновано додати у нього особовий рахунок - перейдіть до кроку 3.

     2. Щоб додати ще один особовий рахунок у вашому особистому кабінеті, натисніть на іконку вашого акаунта (у верхньому кутку праворуч, це може бути ваш аватар), 

Додати особовий акаунт

 або на особовий рахунок (у верхньому лівому кутку: номер рахунку й адреса).

Додати особовий рахунок - 2

В обох випадках у розгорнутому блоці потрібно натиснути кнопку «Додати особовий рахунок». 

     3. Визначтесь особовий рахунок якої компанії додаватиметься - Оператора ГРМ чи постачальника газу. Виберіть з переліку назву компанії і уведіть номер особового рахунку в цій компанії. Ці дані можна знайти у паперовому чи електронному рахунку за доставку газу чи газ, відповідно. 

Номер особового рахунку повинен містити 10 цифр і може починатися з нуля.

Номер особового рахунку повинен містити 10 цифр і може починатися з нуля.

     4. Далі знов виберіть: сума останнього платежу або номер лічильника (якщо ви новий споживач і ще не сплачувати - виберіть цей варіант). Вкажіть потрібні дані та переконайтеся, що вони введені правильно.

Номер лічильника ви можете подивитися на його корпусі та в документах на лічильник.

Сума має бути сплачена грошима  за вказаним особовим рахунком за реквизитами (рахунком) тієї компанії, яку ви обрали на кроці 3. Якщо це Оператор ГРМ - уведіть останню суму, сплачену  за доставку газу, якщо постачальник - сплачену за газ (без урахування комісії банку або платіжного сервісу через який здійснювався платіж). Важливо, щоб на час додавання особового рахунку зазначена компанія вже отримала та обробила цей платіж - якщо не проходить сумма з останнього платежу - спробуйте з передостаннього. Дізнатись цю суму можна з платіжного документа про оплату (квитанції, чеку) або звернувшись до контакт-центру.

     5. Після коректного введення усіх даних особовий рахунок буде додано. Щоб додати ще один особовий рахунок - повторіть дії з кроків 2-4. До акаунта можна додати до 25 особових рахунків.