Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як додати особовий рахунок

02 лютого 2021

1. Якщо ви щойно створили акаунт (не додавали особовий рахунок), після входу вам буде автоматично запропоновано додати у нього особовий рахунок — перейдіть до кроку 3.

2. Щоб додати ще один особовий рахунок у ваш особистий кабінет, натисніть на іконку акаунта (у верхньому кутку праворуч, це може бути ваш аватар), 

Додати особовий акаунт

або на особовий рахунок (згори ліворуч: номер рахунку й адреса).

Додати особовий рахунок - 2

В обох випадках у розгорнутому блоці потрібно натиснути на кнопку «Додати особовий рахунок». 

3. Визначте, до якого типу компанії належить особовий рахунок, який ви хочете додати: Оператора ГРМ чи постачальника газу. Далі виберіть із переліку назву компанії та уведіть номер особового рахунку. Ці дані можна знайти у паперовому чи електронному рахунку за доставку газу чи газ відповідно.

Зверніть увагу, якщо один і той самий номер особового рахунку присвоєно у системах і Оператора ГРМ, і постачальника газу, та обидві компанії наявні у переліках, в разі додавання до кабінету підтягнуться дані з обох.

Номер особового рахунку повинен містити 10 цифр і може починатися з нуля.

4. Далі, якщо ви додаєте особовий рахунок з системи Оператора ГРМ, виберіть спосіб підтвердження особового рахунку: суму останнього платежу або номер лічильника (якщо у вас встановлений індивідуальний лічильник газу, ви новий споживач і ще не сплачували за доставку газу — виберіть цей варіант). Вкажіть потрібні дані та переконайтеся, що вони введені правильно.

Номер лічильника ви можете подивитися на його корпусі чи у документах на лічильник. Це має бути індивідуальній (квартирний) лічильник. Номером загальнобудинкового лічильника (або лічильника на групу будинків) особовий рахунок не підтверджується.

Сума має бути сплачена за реквізитами тієї компанії, яку ви обрали на кроці 3. Якщо це Оператор ГРМ — уведіть останню суму, сплачену  за доставку газу (без урахування комісії банку або платіжного сервісу). Важливо, щоб на час додавання особового рахунку зазначена компанія вже отримала та обробила цей платіж, якщо ж не проходить сума останнього платежу — спробуйте ввести суму передостаннього. Дізнатись цю суму можна з платіжного документа про оплату (квитанції, чеку) або звернувшись до контакт-центруСума  платежу не може дорівнювати 0. 

У разі додавання особового рахунку з системи постачальника, потрібно увести лише суму останнього чи передостаннього платежу за газ.

5. Після коректного введення усіх даних особовий рахунок буде додано. Щоб додати ще один особовий рахунок, повторіть кроки 2-4. До акаунта можна додати до 25 особових рахунків.