04.02.2021 / 14:12

Передати показання

Щоб передати показання:

  1. Натисніть іконку меню (у лівому верхньому кутку, поруч із логотипом 104.ua), виберіть пункт «Показання».

     2. На сторінці показань виберіть блок, що відповідає лічильнику, показання якого ви хочете передати. Номер лічильника вказаний вгорі блоку.

 

Під номером вказані попередні фактичні показання та дата їх передачі.

     3. Натисніть на номер обраного лічильника, під ним розгорнеться поле для введення показань. Уведіть показання та переконайтеся, що вони введені правильно.

     4. Натисніть “Передати показання”.

     5. У разі потреби - оберіть наступний лічильник.

Увага! Якщо у вас виникла помилка із передачею показань, передайте фотопоказання за допомогою Viber 7104. 

Коли не потрібно передавати показання:

  1. Якщо у вас встановлено лічильник із модемом, показання передаються автоматично. Ви можете побачити графік свого споживання щоденно та щомісячно, а також - за вибраний часовий проміжок, у розгорнутому блоці відповідного лічильника. 
  2. Якщо ваш лічильник перебуває на повірці, передавати показання в цей час не потрібно. У такому разі ви можете передати показання наступного місяця.
  3. Якщо розрахунковий період уже закритий. Тоді ви також можете передати показання станом на відповідну дату в наступному місяці.

Коли потрібно передавати показання:

Показання передаються з 1 по 5 число - станом на 1 число, решту днів місяця - на поточну дату. Опрацьовує показання Оператор ГРМ протягом кількох хвилин. Проте з 1 по 5 число опрацювання може тривати довше, а показання записуються останньою датою розрахункового місяця. 

Як дізнатися, чи опрацьовані показання:

1. Переглянути “Історію показань” праворуч відповідного блоку лічильника. Автоматично в таблиці буде виводитись інформація по 5-ти останніх показаннях.

2. Щоб переглянути детальну інформацію, натисніть напис “Детальніше”, де ви зможете профільтрувати історію показань за типом і датою. 

Джерело: