Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як створити акаунт 104.ua

02 лютого 2021

1. Щоб створити акаунт 104.ua, натисніть кнопку «Увійти» на сторінці входу та виберіть дію «Створити акаунт». 

2. Ознайомтеся з політикою конфіденційності. Дайте дозвіл на збір та обробку персональних даних, проставивши галочку навпроти відповідного тексту, і натисніть «Продовжити».

3. Створіть ваш логін. Для цього вам потрібно ввести ваш мобільний номер телефону у форматі 380 або адресу електронної пошти.

Увага! Вкажіть ваші особисті дані, адже саме вони будуть використовуватися як логін та відповідатимуть за управління акаунтом та відновлення пароля.

4. Після вводу даних на ваш номер телефону або поштову скриньку буде відправлено повідомлення із чотиризначним кодом підтвердження.  Якщо ви не отримаєте код протягом 5 хвилин, стане доступною дія повторного надсилання коду. Також ви можете повернутися на крок назад і змінити логін. 

5. Після підтвердження логіну створіть пароль. Він має містити щонайменше 8 латинських символів, серед яких є хоча б одна велика буква латинського алфавіту та хоча б одна цифра. Паролі в обох полях мають збігатися і відповідати згаданим вимогам. У разі, якщо ви втратите або забудете пароль, його можна відновити за допомогою логіна. 

6. Після створення пароля ваш акаунт буде зареєстрований, а ви перейдете до користування особистим кабінетом, де зможете додати особовий рахунок і почати користуватися нашими сервісами.