Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як створити акаунт 104.ua

02 лютого 2022

1. Щоб створити акаунт 104.ua, натисніть кнопку «Увійти» на сторінці входу та виберіть дію «Створити акаунт».

2. Ознайомтеся з політикою конфіденційності. Дайте дозвіл на збір та обробку персональних даних, проставивши галочку навпроти відповідного тексту, і натисніть «Продовжити».

3. Створіть ваш логін. Для цього вам потрібно ввести ваш мобільний номер телефону у форматі 380 або адресу електронної пошти.

Важливо! Вкажіть ваші особисті дані, адже саме вони будуть використовуватися як логін та відповідатимуть за управління акаунтом та відновлення пароля. Якщо система не приймає ваш логін - упевніться, що він відповідає вимогам.

4. На зазначений номер телефону або пошту буде відправлено повідомлення із чотиризначним кодом (діє 24 годиини) для підтвердження логіну.  Якщо ви не отримаєте код протягом 5 хвилин, стане доступною дія повторного надсилання коду. Також ви можете повернутися на крок назад і змінити логін. Уведіть отриманий код і натисніть «Продовжити».

5. Створіть пароль. Він має містити щонайменше 8 символів, серед яких є хоча б одна велика буква латинського алфавіту та хоча б одна цифра  - див. вимоги. Паролі в обох полях мають збігатися і відповідати згаданим вимогам. У разі, якщо ви втратите або забудете пароль, його можна відновити за допомогою логіна. 

6. Передіть до потрібного сервісу за допомогою меню сервісів праворуч. Для користування 104.ua особистим кабінетом необхідно додати особовий рахунок.

Зверніть увагу. Якщо раніше ви вже створили акаунт у додатку або в терміналі самообслуговування 104.ua, то можете використовувати його логін і пароль для входу в особистий кабінет. І навпаки, якщо ви створили акаунт на сайті 104.ua, то можете використовувати його логін і пароль для входу в додаток або термінал самообслуговування.

Загалом із єдиним акаунтом 104.ua ви можете користуватися:

  • особистим кабінетом та бізнес-кабінетом на сайті 104.ua;
  • мобільними додатками 104.ua для Android та iOS;
  • терміналами самообслуговування.