19.11.2015 / 18:16
Рахунок за газ
Впроваджується новий рахунок за газ. Споживачі природного газу отримають його у грудні із розрахунком за листопад 2019 р.

1. Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до 5 числа. Не отримавши фактичні показання вчасно (до 5 числа включно) обсяг спожитого газу розрахує газова компанія. Саме на цей обсяг споживачу випишуть рахунок.
2. Рахунок споживач отримає до 15 числа місяця наступного за розрахунковим. Сплатити за газ потрібно за рахунком – тобто вказану суму до сплати.
3. Споживач повинен зафіксувати та вписати фактичні показання лічильника у відривний талон.
4. Якщо споживач рахунку не отримав – він знімає показання лічильника та самостійно розраховує суму до сплати.
5. Сплатити за газ необхідно до 25 числа.

Споживачі повинні щомісяця платити за послуги з газопостачання. Для цього кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця) розраховується обсяг спожитого природного газу та визначається розмір плати за нього.

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх газовій компанії впродовж наступних 5 днів.

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою:

  • безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на нашому сайті (як зареєструватись див. тут);
  • через Контакт-центр для споживачів газу;
  • по телефону абонентського відділу (див. у розділі Контакти наших служб на сайті вашої газорозподільної компанії, посилання на цей розділ є тут).

Не отримавши вчасно (до 5 числа місяця включно) фактичні показання лічильника, обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

Джерело: