Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

Бізнес-акаунт для новачків

06 квітня 2020

Інструкція для комерційних споживачів, яким надано доступ до бізнес-акаунта на нашій платформі – логін і пароль

Ваш логін – email або номер телефону у форматі 380000000000. Пароль надсилається системою на пошту або SMS. Його можна змінити в кабінеті.

Щоб отримати доступ – зверніться до вашого персонального менеджера у газовій компанії, з якою укладений договір розподілу чи постачання природного газу, або до контакт-центру, або зареєструйтесь самостійно (читайте про це тут).

Для коректної роботи сервісів використовуйте пристрій з операційною системою (ОС), яка відповідає вимогам, що зазначені за посиланням, і рекомендовані для такої ОС браузери. З будь-якої сторінки сайту натисніть кнопку Увійти – ліворуч із десктопа, за допомогою меню «гамбургер» із мобільного пристрою. Ви також можете натиснути синю кнопку Авторизація (вхід). Якщо такої кнопки немає, проте наявна кнопка Кабінет – ви уже увійшли у свій акаунт або особистий акаунт. Якщо ви входили до особистого кабінету, натисніть Вийти, а потом наново Увійти.

На сторінці входу виберіть Бізнес онлайн.

Уведіть логін і пароль до бізнес-акаунта.

Якщо ви бачите сповіщення про помилку, і вам потрібно відновити пароль, можна скористатись інструкцією за посиланням.

Щоб побачити розділи кабінету, натискайте значок «гамбургер» – він відкриває головне меню кабінету.

Якщо ви натиснете на назву розділу для переходу в нього – меню згорнеться автоматично. Щоб залишитись на сторінці (не переходити) і згорнути меню – натискайте цей самий значок або на хрестик.

У розділі Налаштування можна змінити пароль бізнес-акаунта.

Щодо решти розділів – кабінет формується відповідно до того, які договори приєднані до конкретного бізнес-акаунта. Це впливає на перелік розділів у вашому кабінеті. Докладніше про це та функціонал кабінету – в Інструкції «Як користуватись кабінетом» у головному меню кабінету комерційного споживача.

Перейти в основні розділи можна також за допомогою нижнього меню.

Щоб перейти на головну сторінку сайту 104.ua – натискайте логотип сайту зверху ліворуч, щоб повернутися до кабінету – на кнопку Кабінет у верхньому меню.

Щоб увійти до особистого кабінету, потрібно спочатку вийти з бізнес-акаунта. У кабінеті 104 Бізнес онлайн кнопка виходу – в основному меню.