03.12.2015 / 09:01
Як зареєструватись
Для користування особистим кабінетом

Оновлено 16.08.2018

 

Зареєструватися для користування особистим кабінетом і мобільним додатком 104 Mobile (для Android) може фізична особа – побутовий споживачі природного газу – власник особового рахунку в будь-якому з газопостачальних підприємств, що зазначені тут і у процесі реєстраціїї - знадобиться вибрати постачальника газу).

У період 30-31 до 4-5 числа місця система може бути перевантажена через масову передачу показань лічильників користувачами особистих кабінетів. Тож зареєструватись буде важко. Радимо реєструватись з 6 до 25 числа.

Для реєстрації вам знадобиться вказати:

  • назву компанії – постачальника газу
  • номер особового рахунку (в системі постачальника)
  • суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу
  • ваш email (адресу електронної пошти)

На один email можна зареєструвати один особовий рахунок.  Якщо особовий рахунок був раніше вже зареєстрований, але доступ до особистого кабінету втрачено , дійте як зазначено тут

Після реєстрації логін і пароль можна використовувати для входу до особистого кабінету на сайті 104.ua або з мобальних додатків 104 Mobile Light (iOS) і 104 Mobile (Android). 

Щоб отримати консультацію щодо реєстрації зателефонуйте до контакт-центру (номери є тут).

Малюнок 1. Реєстрація з  головної сторінки сайту 104.ua з ПК

Для коректної роботи сайту та сервісів особистого кабінету використовуйте персональний комп'ютер (ПК) з операційними системами (ОС) і програмами для перегляду веб-сторінок (браузерами), які зазаначені  тут.

За використання одного з зазначених за присиланням вище браузерів відкрийте головну сторінку сайту 104.ua та натисніть синю кнопку РЕЄСТРАЦІЯ праворуч карти. Або з будь-якої сторінки сайту - кнопку РЕЄСТРАЦІЯ у верхньому (помаранчовому) меню (див. малюнок).

На екрані з’явиться підказка - перелік інформації, яка знадобиться в процесі реєстрації. Це зокрема:

  • Ваш номер особового рахунку (візьміть його з рахунку на оплату послуг газопостачання).
  • Сума останнього платежу за газ (з оплаченого платіжного документа – квитанції з абонкниги чи рахунку, який надіслало газопостачальне підприємство) або номер зареєстрованого лічильника газу.
  • Контактні дані - номер телефону та адреса електронної пошти.

Малюнок 2. Реєстрація з мобільного пристрою (браузер)

Джерело: