15.08.2018 / 12:33
Як зареєструватись

Для коректної роботи сайту та електронних кабінетів використовуйте персональний комп'ютер (ПК) чи сучасний мобільний пристрій з операційними системами (ОС) і браузерами, які зазначені тут.

Щоб розпочати реєстрацію на головній сторінці сайту 104.ua натисніть кнопку Увійти у верхньому меню, а потім - Створити акаунт. Докладніше про це - тут.

Якщо ви не бачите конпки Увійти - ви вже авторизовані для використання електронного кабінету. У такому разі для створення нового акаунту спочатку потрібно вийти (натиснути на аватарку праворуч, а потім на кнопку виходу).

Зареєструватися та користуватися особистим кабінетом і мобільними додатками 104 Mobile Light і 104 Mobile можуть фізичні особи - споживачі природного газу для побутових потреб.

На один email або номер телефону можна зареєструвати один акаунт.  До акаунта можна додати до 25 особових рахунків.

Зверніть увагу, що в особитому кабінеті ви зможете додавати  особові рахунки з систем лише тих газових компаній (Операторів ГРМ і Постачальників), які долучились до сервісів 104.ua.

Для реєстрації з сайту чи мобільного додатка вам знадобиться вказати:

  • назву компанії – постачальника газу
  • номер особового рахунку (в системі постачальника)
  • суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу
  • ваш email (адресу електронної пошти)

При реєстрації з мобільного додатка слідкуйте за підказками та користуйтесь довідкою. На цей час ви не зможете зареєструватись за допомогою мобільного додатку, якщо ви не маєте діючого особового рахунку в системі постачальника, який долучився до наших сервісів, або якщо особовий рахунок вже додано до акаунта іншого користувача.

За будь-якого способу реєстрації, ви зможете використовувати свій логін і пароль для входу в обліковий запис як з сайту, так і з мобільного додатка. При цьому, якщо у вашому акунті декілька особових рахунків, з мобільного додатка ви зможете керувати тільки одним із них.

Також можна скористатись послугою експрес-реєстрації за телефоном. Для цього зателефонуйте з мобільного до контакт-центру вашої газової компанії та повідомте оператору номер особового рахунку та/або дайте відповіді на уточнюючі запитання. На запит оператора система створить особистий акаунт і відправить логін (номер телефону) і пароль SMS-повідомленням. Докладніше про це тут.

Допомогу щодо створення акаунта та користування особистим кабінетом надають Контакт-центр і центри обслуговування клієнтів 104.ua Клієнтський простір.

Джерело: