16.03.2020 / 17:30

Оператори ГРМ під брендом РГК запровадили тимчасовий мораторій на відключення газу

Оператори ГРМ розуміють, що всі клієнти зіштовхнулися з певними обмеженнями. Як соціально відповідальний бізнес, компанії ввели мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання в газорозподільні мережі.
Оператори ГРМ під брендом РГК запровадили тимчасовий мораторій на відключення газу

В нинішній ситуації Оператори ГРМ відчувають відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Адже це життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам.
 
Компанії нагадують споживачам, що всі операції пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків можна здійснювати віддалено онлайн або з мобільних пристроїв
 
Всі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Так само як медична служба та служба порятунку. Бригади чергують цілодобово та оперативно виїздять на виклики, ліквідовують аварійні ситуації, здійснюють оперативні ремонти! А телефон 104 приймає дзвінки цілодобово
 
Всі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі.
 
Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах
 
Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників Операторам ГРМ довелося тимчасово обмежити роботу понад 100 центрів обслуговування клієнтів по всій Україні.
 
Співробітники Операторів ГРМ розуміють важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам. І вони зроблять усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час. 

Джерело: