Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Лови хвилю подарунків! Дні клієнта 104.ua

14 грудня 2021

Розіграш цінних подарунків від 104.ua

Всі, хто виконає умови, зможуть взяти участь у розіграші 34 призів:

6 головних призів:

 • 3 газових котла 104.ua Model T
 • 3 смартфони (iPhone 13 128 Gb)

28 цінних призів:

 • 9 модемів 104.ua
 • 9 газових сигналізаторів 104.ua
 • 10 термочашок 104.ua

Як взяти участь в розіграші:

 • В період з 22 грудня по 24 грудня 2021 року прийняти участь в онлайн події «День клієнта 104.юа»;
 • Залишити коментар з зазначенням особового рахунку під онлайн трансляцією.

В розіграші можуть брати участь клієнти ТОВ «104.ЮА» - споживачі природного газу, які мають особові рахунки в одного із операторів ГРМ:
АТ «Вінницягаз»
АТ «Волиньгаз»
АТ «Дніпрогаз»
АТ «Дніпропетровськгаз»
АТ «Житомиргаз»
АТ «Закарпатгаз»
АТ «Запоріжгаз»
АТ «Івано-Франківськгаз»
АТ «Криворіжгаз»
АТ «Львівгаз»
АТ «Миколаївгаз»
АТ «Рівнегаз»
АТ «Сумигаз»
АТ «Тисменицягаз»
АТ «Харківгаз»
АТ «Харківміськгаз»
АТ «Хмельницькгаз»
АТ «Чернівцігаз»
АТ «Чернігівгаз»

Розіграш триває з 22 грудня по 24 грудня 2021 року та проводиться в 3 етапи:

 • 22 грудня серед учасників онлайн трансляції розігруються 1 газовий котел 104.ua Model T, 4 модеми 104.ua, 4 сигналізатори 104.ua, 5 термочашок 104.ua
 • 23 грудня серед учасників онлайн трансляції розігруються 2 газових котла 104.ua Model T, 5 модемів 104.ua, 5 сигналізаторів 104.ua, 5 термочашок 104.ua
 • 24 грудня серед учасників онлайн трансляції розігруються 3 смартфони (iPhone 13 128Gb)

До розіграшів подарунків допускаються клієнти, які виконали всі умови акції. Розіграш подарунків відбудеться 22 грудня 2021 року, 23 грудня 2021 року та 24 грудня 2021 року, про що буде зроблено публікації на сторінці «104.юа» у фейсбук.

Офіційні правила розіграшу до «Дня клієнта 104.ua»

1. Організатор Акції: ТОВ «104.ЮА», код ЄДРПОУ 39142689, місцезнаходження: 01010, Україна, м. Київ, вул. Московська, буд. 32/2.

2. Контроль за проведенням Акції здійснює Організатор.

3. Територія проведення Акції - Україна, за виключенням територій проведення Операції Об’єднаних Сил та тимчасово окупованих територій.

4. Строк Акції - з «22» грудня по «24» грудня 2021 року включно.

5. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

6. Учасниками Акції не можуть бути працівники або близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки) Організатора та будь-яких інших осіб, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції.

7. Під Акцією мається на увазі, що Учасник, який виконав всі умови участі в Акції та був визначений̆ Переможцем, має можливість отримати від Організатора один із подарунків, зазначених нижче.

8. Організатор Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальну кількість Подарунків. Кількість Подарунків визначається на розсуд Організатора Акції та може змінюватись.

9. Отримання Подарунку Переможцем Акції можливе лише на території̈ України. Для отримання Подарунку Переможець повинен бути власником зазначеного особового рахунку та надати Організатору документ, що підтверджує особу Учасника.

10. Для того, щоб взяти участь в Акції, Учасник повинен:
10.1. Мати особовий рахунок у одного із операторів ГРМ:
АТ «Вінницягаз»
АТ «Волиньгаз»
АТ «Дніпрогаз»
АТ «Дніпропетровськгаз»
АТ «Житомиргаз»
АТ «Закарпатгаз»
АТ «Запоріжгаз»
АТ «Івано-Франківськгаз»
АТ «Криворіжгаз»
АТ «Львівгаз»
АТ «Миколаївгаз»
АТ «Рівнегаз»
АТ «Сумигаз»
АТ «Тисменицягаз»
АТ «Харківгаз»
АТ «Харківміськгаз»
АТ «Хмельницькгаз»
АТ «Чернівцігаз»
АТ «Чернігівгаз»

10.2. У період з «22» грудня по «24» грудня 2021 року прийняти участь в онлайн події «День клієнта 104.ua 2021» посилання на подію, подивитися онлайн трансляцію та вказати у коментарях номер особового рахунку;

10.3. Бути підписаним на сторінку «104.юа» у фейсбук;

10.4. Додатково для участі в розіграші 3 iPhone 13 128Gb який відбудеться 24 грудня 2021 року, Учасник Акції повинен мати оновлений мобільний додаток 104.ua на смартфоні з операційною системою iOs або Android.

10.5. Для участі в Акції допускаються споживачі газу, які виконали всі умови Акції.

11. Залишаючи коментар під онлайн трансляціями, Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Подарунка. У випадку порушення будь-якої умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил Акції, така особа втрачає право на отримання Подарунка та будь-якої компенсації.

12. Організатор залишає за собою право вносити зміни та/або доповнення до умов та строків проведення Акції без повідомлення Учасників про внесення змін. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування. Організатор Акції звільняється від будь-якої відповідальності стосовно наслідків використання подарунків після їх вручення Учаснику Акції, який був обраний переможцем за результатами випадкової вибірки (далі – Переможець).

13. Серед всіх Учасників, які успішно виконали умови Акції, методом випадкової комп’ютерної вибірки www.random.org:

 • 22 грудня 2021 року визначається 14 Переможців. Подарунки розподіляються у такій послідовності: 1 (перше) місце – газовий котел 104.UA Model T, 2-5 місце – модеми 104.ua, 6-9 місце – сигналізатори 104.ua, 10-14 місце – термочашки 104.ua;
 • 23 грудня 2021 року визначається 17 Переможців. Подарунки розподіляються у такій послідовності: 1 (перше) місце – газовий котел 104.UA Model T, друге місце – газовий котел 104.UA Model T, 3-7 місце – модеми 104.ua, 8-12 місце – сигналізатори 104.ua, 13-17 місце – термочашки 104.ua;
 • 24 грудня 2021 року визначається 3 Переможці. Подарунки розподіляються у такій послідовності: перші три місця - 3 смартфони (iPhone 13 128 Gb).

14. Імена Переможців буде опубліковано на фейсбук сторінці 104.ua в дні проведення Акційних онлайн трансляцій, відповідно: «22», «23» та «24» грудня 2021 року.

15. Списки учасників розіграшу формуються щодня «22», «23» та «24» грудня 2021 року відповідно до коментарів трансляцій.

16. Учасники мають право лишати коментарі під кожною Акційною трансляцією. Кожний особовий рахунок може бути у щоденному списку учасників виключно один раз, незалежно від кількості коментарів.

17. Кожний особовий рахунок може бути учасником всіх розіграшів Акції, однак один особовий рахунок може виграти виключно один із головних призів (котел 104.ua Model T або смартфон iPhone 13 128 Gb) незалежно від кількості залишених коментарів. У ситуації, коли один і той самий номер особового рахунку потрапляє у список учасників Акції більше одного разу, перевага віддається власнику особового рахунку. Коментар з повторним номером особового рахунку видаляється зі списку учасників.

18. Переможцями Акції вважаються власники особового рахунку, яких буде визначено методом, описаним у п.13 даних Правил. З переможцем Акції протягом 10 днів після оголошення повного списку переможців «22», «23», «24» грудня 2021 року зв’язується Організатор по телефону або за допомогою електронної пошти.
Організатор має право запросити у власника особового рахунку підтвердження особи платника або інших даних, необхідних для відправлення / вручення подарунку.

19. Заміна вартості Подарунка грошовим еквівалентом, будь-яким іншим благом не допускається. Головний Подарунок і всі інші Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

20. Якщо Переможець не надав необхідну інформацію Організатору у строк до 31.01.2022 року він вважається таким, що відмовився від участі в Акції та отримання Подарунка.

21. Учасники Акції своєю участю в Акції підтверджують свою згоду на використання їх прізвищ та фотографій, у випадку отримання ними подарунків, у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також згоду дотримуватися інших правил Акції. Одержувачі подарунків підтверджують свою згоду давати рекламні інтерв’ю про участь у конкурсі у засобах масової інформації, у тому числі по радіо і телебаченню, а також фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на такі інтерв’ю та фотографії тощо будуть належати Організатору.

22. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

23. Організатор лишає за собою право повідомляти кількість учасників Акції, та на власний розсуд може приймати рішення щодо повідомлення номерів особових рахунків, які були використані при Розіграші.

24. Беручи участь у Акції, Учасники, у випадку якщо Учасник неповнолітня, обмежено дієздатна чи недієздатна особа, один із його батьків / опікун / піклувальник, надають Організатору згоду на безкоштовну обробку інформації, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані; Надання такої згоди розглядається у розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

25. Обробка інформації, що становить персональні дані Учасників здійснюється виключно в межах та цілях необхідних для проведення Акції та задоволення прав Учасника Акції та на строк не більший ніж необхідно для виконання умов Акції, але не менше строку позовної давності. Приймаючи участь в Акції, Учасники надають згоду на передачу персональних даних Організатору Акції та підтверджують, що вся надана інформація, що становить персональні дані, надана Учасниками з власної волі та на законних підставах. Одночасно Учасник підтверджує, що ознайомлений зі своїми правами відповідно до статті 8 Закону України «Про захист персональних даних».

26. Організатор Акції не несе відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини. Організатор не несе відповідальності за помилки третіх осіб.

27. Організатор не вступає у суперечки між Учасниками відносно визначення претендентів на отримання Подарунків та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права власності на Подарунки.

28. Організатор та Замовник не несуть відповідальності за коректну роботу сайту www.random.org.