27.10.2016 / 13:55
Як перевірити свій димар
Від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів безпосередньо залежить наше здоров`я та наших близьких, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги. Особливо пильними мають бути користувачі газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи - котлів та водонагрівачів
Димарі необхідно періодично оглядати та за необхідності прочищати чи ремонтувати Димарі необхідно періодично оглядати та за необхідності прочищати чи ремонтувати ФОТО: 104.ua

Димоходи та вентиляційні канали (ДВК) повсякчас мають бути цілими та справними. Їх треба періодично обстежувати, а у разі необхідності прочищати та ремонтувати.

Щоб перевірити справність димоходів та вентиляційних каналів, вам необхідно звернутися до спеціаліста (спеціалізованої організації) з відповідними дозволами. Таких фахівців ще називають пічниками. 

Мешканці приватних будинків мають періодично підрізати гілки дерев, що торкаються димоходу. В зимовий період, щонаймеше раз на місяць оглядати оголовки димоходів, щоб запобігти їхньому обмерзанню та закупорці.

Джерело: