20.07.2017 / 14:52

Газ з поставкою в серпні трохи подешевшав

На поточному тижні на «Українській енергетичній біржі» тричі було проведено торги природним газом, який покупці отримають в серпні. Середньозважена ціна виявилася на 1% нижче, ніж на ресурс з поставкою в липні. Але на двох останніх торгах котирування почали зростати, що пов'язують з пожвавленням попиту.
Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання Своєчасний ремонт мереж - запорука безаварійного газопостачання

Треті на цьому тижні торги газом відбулися на «Українській енергетичній біржі» ( «УЕБ») 19 липня. Компанія «Еско-Північ» (входить в Burisma Holdings) продала декількома лотами 5 млн куб.м газу за середньою ціною 6 813 грн / тис. куб. м.

На іншому конкурсі СП «Полтавська газонафтова компанія» («ПГНК») реалізувала 2 млн куб. м газу по 6 804 грн / тис. куб. м.

До цього, 17 липня «ПГНК» продала 5,6 млн куб.м газу за середньозваженою ціною 6 800 / тис куб. м.

«На торгах нас очікував незначне зростання цін на тлі різноспрямованих коливань на європейських хабах», - сказав генеральний директор «УЕБ» Олександр Коваленко.

За його словами, пов'язано це з тим, що трейдери починають закачувати газ в ПСГ в очікуванні зростання цін перед початком опалювального сезону, що спровокувало пожвавлення попиту.

Середньозважені ціни на газ за результатами торгів на «УЕБ», грн за тис.куб.м.

Джерело: УЕБ

Джерело: