08.11.2017 / 13:31

300 метрологів групи компаній РГК навчаються за спеціальною європейською програмою (відео)

Група компаній РГК першої в Україні почала використовувати спеціальну програму підвищення кваліфікації для метрологів, яка повністю відповідає європейським стандартам в цій галузі.
Самгаз лаборатория Самгаз лаборатория

Всі 300 фахівців-метрологів групи компаній РГК пройдуть курси профільної підготовки з використанням кращих європейських практик та обладнання. Нові навички забезпечать високу точність обліку природного газу, їх відповідність стандартам Євросоюзу і дозволять прискорити повірку лічильників споживачів в кожному сервісному центрі. Всі фахівці, з 20 компаній групи РГК, які пройдуть навчання, отримають сертифікати про відповідну кваліфікацію.

"Сучасні технологій вимагають постійного підвищення кваліфікації метрологів. Тому ми першими підготували і запустили в роботу адаптовану до європейських стандартів систему навчання таких фахівців. Після апробації методик навчання в групі компаній РГК вони можуть бути використані операторами ГРМ по всій країні", - сказав технічний директор РГК Артем Компан.

Вже завершено перший етап навчання, який пройшли понад 100 фахівців. Заняття проводили в невеликих групах по п'ять - шість чоловік, для того, щоб був забезпечений індивідуальний контакт з кожним. Курс навчання зайняв тиждень, і проходив на базі державного підприємства «Івано-Франківськстандартметрологія».

У сервісних центрах групи компаній РГК діють 129 зразкових повірочних ліній. Щорічно на них повіряється понад 700 тис лічильників газу. Кожна з ліній - це складна метрологічна система вартістю близько 2 млн грн,  яка вимагає кваліфікованого обслуговування.

Джерело: