Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

300 метрологів групи компаній РГК навчаються за спеціальною європейською програмою (відео)

08 листопада 2017

Група компаній РГК першої в Україні почала використовувати спеціальну програму підвищення кваліфікації для метрологів, яка повністю відповідає європейським стандартам в цій галузі.

Самгаз лаборатория

Самгаз лаборатория

Всі 300 фахівців-метрологів групи компаній РГК пройдуть курси профільної підготовки з використанням кращих європейських практик та обладнання. Нові навички забезпечать високу точність обліку природного газу, їх відповідність стандартам Євросоюзу і дозволять прискорити повірку лічильників споживачів в кожному сервісному центрі. Всі фахівці, з 20 компаній групи РГК, які пройдуть навчання, отримають сертифікати про відповідну кваліфікацію.

"Сучасні технологій вимагають постійного підвищення кваліфікації метрологів. Тому ми першими підготували і запустили в роботу адаптовану до європейських стандартів систему навчання таких фахівців. Після апробації методик навчання в групі компаній РГК вони можуть бути використані операторами ГРМ по всій країні", - сказав технічний директор РГК Артем Компан.

Вже завершено перший етап навчання, який пройшли понад 100 фахівців. Заняття проводили в невеликих групах по п'ять - шість чоловік, для того, щоб був забезпечений індивідуальний контакт з кожним. Курс навчання зайняв тиждень, і проходив на базі державного підприємства «Івано-Франківськстандартметрологія».

У сервісних центрах групи компаній РГК діють 129 зразкових повірочних ліній. Щорічно на них повіряється понад 700 тис лічильників газу. Кожна з ліній - це складна метрологічна система вартістю близько 2 млн грн,  яка вимагає кваліфікованого обслуговування.