Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

Борги волинян за газ перевищили 50 млн гривень

16 грудня 2014

За оперативними даними ПАТ "Волиньгаз", за спожитий у листопаді природний газ своечасно розрахувалися лише 50% побутових споживачів

Борги волинян за газ перевищили 50 млн гривень

ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Заборгованість серед побутових споживачів Волині за використаний газ сягає понад 52 мільйони гривень. А за оперативними даними за газ, спожитий у листопаді, розрахувалися лише 50% споживачів.

Найбільше, понад 32 мільйони гривень, боргують споживачі з Луцька та Луцького району. Це пов’язане з об’ємом споживання газу, який в обласному центрі більший за рахунок більшої кількості споживачів.

Існує також і заборгованість серед установ, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Їх борг на 1 грудня 2014 року становить більше 130 тисяч гривень.

«Ми розуміємо, що у країні складна ситуація, але рекомендуємо споживачам не накопичувати боргів і не відкладати розрахунок. Адже вчасна оплата за спожитий газ не лише дозволить уникнути накопичення боргів та відключення газу, а й дає можливість підприємству підтримувати надійне та безаварійне газопостачання», - радить заступник голови правління ПАТ «Волиньгаз» з постачання та обліку газу Андрій Карпомиз.

Платежі необхідно вносити не пізніше 15 числа місяця, наступного за розрахунковим. У разі неоплати наданих послуг з газопостачання протягом 10 днів після отримання споживачем письмового попередження, газопостачальне підприємство має право відключити споживача від газопостачання.

У разі потреби, з метою уникнення відключення газопостачання за борги, ПАТ «Волиньгаз» готове укладати договори реструктуризації. Такі договори передбачають сплату накопиченого боргу частинами протягом обумовленого періоду.