Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Чому "Луцьктепло" відключають від газу

09 лютого 2016

У зв’язку із невиконанням умов договору розподілу природного газу та несплатою заборгованості, з 8 лютого ПАТ «Волиньгаз» розпочав роботи із обмеження газопостачання для ДКП «Луцьктепло».

Чому "Луцьктепло" відключають від газу

Як уже повідомлялось раніше, із початку року луцькі тепловики заборгували ПАТ «Волиньгаз» за розподіл природного газу 35 млн грн, і велика частина боргу сформована ДКП "Луцьктепло" - 22 млн.грн. Окрім того, саме «Луцьктепло» єдина із усіх підприємств теплокомуненерго області, яка не сплатила навіть найменшої частки заборгованості та не проводить жодних дій задля вирішення проблеми.

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, їх оператор в області повинен припинити розподіл природного газу споживачу у разі несвоєчасної або неповної оплати послуг за договором. "Відтак, уранці 8 лютого «Волиньгаз» розпочав обмеження газопостачання підприємству  шляхом поступового відключення котлів на котельнях», - повідомив заступник голови правління з обліку та балансів компанії Андрій Карпомиз.

Такий вимушений крок по обмеженню газопостачання може призвести до серйозних наслідків, як технологічних, так і соціальних, адже «Луцьктепло» надає послуги із централізованого опалення та постачання гарячої води десятками тисяч сімей лучан.

Враховуючи соціальну важливість забезпечення мешканців обласного центру тепловою енергією, «Волиньгаз» вкотре наголошує на необхідності погашення існуючої заборгованості за розподіл природного газу.