11.09.2017 / 16:25

Бригада Дніпропетровськгаз - переможець Всеукраїнського турніру аварійних служб

7 вересня у Марганці Дніпропетровської області було по-справжньому спекотно. Адже тут проходив фінал перших Всеукраїнських змагань аварійних газових служб. Найкращу бригаду «104» впродовж місяця обирали серед аварійників групи компанії РГК. У фіналі зустрілися три команди, які продемонстрували найвищий рівень теоретичних знань та практичну майстерність.
Бригада Дніпропетровськгаз - переможець Всеукраїнського турніру аварійних служб

Організатором перших Всеукраїнських змагань аварійних газових служб виступила Регіональна газова компанія. Під гаслом «Наша майстерність – Ваша безпека» вона вперше зібрала кращих аварійників із різних куточків України. На спеціально облаштованих полігонах у Центральному, Східному та Західному регіонах за першість боролися бригади із двадцяти газорозподільних компаній. В результаті запеклих міжрегіональних змагань до фіналу вийшли три найкращі команди. Це бригади із Дніпропетровської, Чернігівської та Львівської областей.

Під час завершального етапу на полігоні панував справжній азарт та дух конкуренції. Адже результат змагань вимірювався у хвилинах. Бригади аварійних служб намагалися якнайшвидше впоратись із практичними завданнями. Це були реально відтворені ситуації, з якими фахівці зіштовхуються у повсякденному житті.

Команди оперативно знаходили та ліквідовувати витоки газу на підземних та надземних газопроводах. Гасили відкриту пожежу у газовому колодязі та надавали невідкладну медичну допомогу. 

За діями газовиків ретельно стежила сувора комісія. Вона оцінювала роботу аварійників за сімома дисциплінами. 

Окрім практичної майстерності також перевіряли рівень технічного оснащення та стан автомобіля, документацію, теоретичні знання, швидкість одягання протигазу та засобів індивідуального захисту.

Беззаперечну перемогу у фінальній частині Всеукраїнських змагань здобули аварійники Дніпропетровськгазу. Команда набрала найбільшу кількість балів від журі на усіх етапах конкурсу. Найкраще газовики впоралися із практичною роботою. Раніше визначеного часу знайшли та усунули витоки газу. Злагодженість роботи команди та її оперативність принесли фахівцям «Дніпропетровськгазу» 437 балів. 

На 36 балів менше отримала бригада із «Львівгазу». Вона посіла другу сходинку та стала срібним призером змагань. Бронза дісталася  команді із «Чернігівгазу», яка за підсумками комісії отримала трохи більше 350 балів.

Переможний кубок та почесні відзнаки перших Всеукраїнських змагань аварійних газових служб команди отримали із рук голови конкурсної комісії Артема Компана. Він відзначив високий рівень професіоналізму служби «104» та велику відповідальність роботи фахівців. 

 

Саме тому Регіональна газова компанія ініціювала проведення щорічних Всеукраїнських змагань між бригадами аварійних газових служб. Адже такі заходи підвищують професійний рівень фахівців, дають змогу обмінятись досвідом із колегами з інших регіонів, розвинути лідерські якості та отримати мотивацію для подальшого саморозвитку.