Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

Нафтогаз подовжив до 30 грудня період відмови від гарантованої ціни на газ

24 грудня 2019

З 1 січня і до 30 квітня 2020 року для всіх споживачів газу автоматично діятиме встановлена НАК "Нафтогазом України" гарантована ціна на газ. Відмовитися від такої ціни та чекати щомісячних змін вартості газу можливо, якщо написати відповідну заяву. В Центрах обслуговування клієнтів такі заяви приймають до 28 грудня, а в онлайні відмова оформлюється до 30 грудня 2019 року включно - для цього необхідно використовувати Особистий кабінет на 104.ua.

Зареєструвати Особистий кабінет можливо на моніторі "тонкого клієнті" у ЦОК

Зареєструвати Особистий кабінет можливо на моніторі "тонкого клієнті" у ЦОК

Як повідомив НАК "Нафтогаз України", з 1 січня 2020 року для всіх споживачів газу  автоматично діятиме гарантована ціна на газ. НАК «Нафтогаз України» визначив її на перший квартал та квітень 2020 року.

Така гарантована ціна збігається з місячною ціною на січень 2020 року і становить 6 765,00 грн/тис куб. м. (із ПДВ, але без вартості транспортування та доставки газу).

В разі, якщо споживач хоче відмовитись від гарантованої ціни і отримувати газ за ціною, яка визначається щомісячно, йому необхідно написати відповідну заяву. Таку заяву до останього робочого дня 2019 року - 28 грудня - приймають в Центрах обслуговування клієнтів. Онлайн заявку про відмову можливо подати до 30 грудня включно -  через Особистий кабінет на 104.ua.