Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

Газопостачальні підприємства впроваджують онлайн-оплату за газ

20 листопада 2014

Через Інтернет сплатити за спожитий природний газ відтепер можуть клієнти компаній "Вінницягаз", "Житомиргаз" та "Чернівцігазі"

Заплатити за газ можна через офіційний веб-сайт компанії, перейшовши до платіжного сервісу iPay.ua

Заплатити за газ можна через офіційний веб-сайт компанії, перейшовши до платіжного сервісу iPay.ua
ФОТО: 104.ua

У листопаді сервіс онлайн-оплати за природний газ став доступний на офіційних сайтах "Вінницягаз", "Житомиргаз" і "Чернівцігаз". Впровадження такої форми оплати покликане спростити та зробити якомога зручнішою для споживачів процедуру оплати послуг газопостачання.

Щоб скористатися дистанційною формою оплати, необхідно мати доступ до мережі Інтернет і бути власником банківської карти платіжних систем MasterCard або Visa (на карті має бути нанесено відповідний логотип).

Процедура оплати проста та складається з декількох кроків. Споживачеві потрібно вибрати свій район, ввести номер особового рахунку, суму до оплати, а також дані платіжної карти. Процедура он-лайн платежу займає кілька хвилин.

"Наступним кроком стане впровадження на сайті особистого кабінету споживача з функціями перевірки рахунку, внесення показань, можливістю он-лайн консультацій і, звичайно, оплати за газ", - повідомили в ПАТ "Житомиргаз".

Щоб скористатися сервісом на офіційних сайтах названих облгазів, клікніть на кнопку "Оплатити газ он-лайн" в розділі «Заплатити за газ»:

ПАТ "Вінницягаз"

ПАТ "Житомиргаз"

ПАТ "Чернівцігаз"