08.10.2019 / 14:22

РГК - переможець в номінації «Інформаційний прорив-2019»

За оцінкою видання ТОП-100 «Рейтинги найбільших», Регіональна газова компанія (РГК) посіла перше місце в номінації «Інформаційний прорив-2019». Результати голосування конкурсної комісії стали відомі 4 жовтня, в ході проведення восьмого Business Wisdom Summit
РГК - переможець в номінації «Інформаційний прорив-2019»

Високу оцінку експертів ТОП-100 «Рейтинги найбільших» отримав комплекс інноваційних рішень, якій впроваджує РГК. Серед них проекти 104.UA, в тому числі його перспективний розвиток ALL INCLUSIVE, а також Газовий GOOGLEMAPS і лінійка RGC SMARТ, куди увійшли рішення по безпеці, модемним лічильникам, діагностиці газового обладнання та ін.

Наразі онлайн сервісами РГК користуються 2,5 млн клієнтів. У цьому році для них запущені такі продукти, як 104 Mobile і 104Mobile Light.

Учасниками ТОП-100 «Рейтинги найбільших» стали такі найбільші компанії з різних секторів економіки як: ДТЕК, «Фармак», «Датагруп», Comfy і «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», «ОптімусАгро Трейд», Linkos, Carlsberg Ukraine та інші.

Оцінки учасникам рейтингу були визначені в ході онлайн-голосування та опитування профільних експертів, які провели редакції ділового порталу delo.ua і журналу «ТОП-100».

Business Wisdom Summit — міжнародна конференція бізнес-спільноти, що проводиться в Києві щорічно з 2012 року.

Джерело: