Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

«СУМИГАЗ» ВІДКРИВ СУЧАСНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

26 січня 2018

Новий Центр обслуговування клієнтів розпочав роботу в Ромнах, за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 2в. Відтепер понад 27 тисяч споживачів природного газу із міста та прилеглих районів зможуть отримувати весь спектр послуг газових компаній в одному місці.

Менеджери Центру обслуговування клієнтів

Менеджери Центру обслуговування клієнтів

Обслуговування у форматі «відкритий простір» із електронною чергою та привітними менеджерами – ось що очікує клієнтів ПАТ «Сумигаз», які завітають до нового Центру обслуговування .

«Пріоритетний напрямок у діяльності компанії – впровадження європейських стандартів обслуговування клієнтів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного зв’язку між фахівцями «Сумигаз» та споживачами газу. Відкриття таких центрів - це черговий етап реалізації комплексної програми розвитку клієнтського сервісу. Незабаром центри обслуговування клієнтів з’являться в Сумах, Охтирці, Конотопі», - зауважив голова правління «Сумигазу» Костянтин Тацький.

Робота нового центру полягає у наданні широкого спектру послуг - починаючи від укладання договорів, видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням технічної документації на підключення до газової мережі.

У Центрі обслуговування клієнтів (ЦОК) створено умови задля комфорту клієнтів: просторе приміщення, теплий оранжево-білий інтер’єр, зручна зона очікування, можливість одразу на місці скористатися онлайн-послугами.

Адміністратор завжди готовий допомогти відвідувачу скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами «тонкий клієнт» для реєстрації в «особистому кабінеті» або провести оплату через платіжні термінали. Загалом для оперативного обслуговування клієнтів у новому Центрі працює 6 менеджерів, які можуть за день прийняти приблизно 500 відвідувачів.

Автоматизована електронна черга дозволить оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформуватимуть щодо наявності і номеру місця вільного фахівця.

Центр обслуговування клієнтів у Ромнах розташований максимально зручно для містян – вул. Гетьмана Мазепи 2в.

Обслуговування клієнтів здійснюється щодня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 год. Якщо ж споживачу необхідна термінова консультація у вихідні, він може також скористатися послугами Контакт-центру компанії за номерами (0542) 70-30-04 
або (067) 00-03-104.