28.08.2015 / 14:04

У Європі ціна газу впала до річного мінімуму

З кінця липня на європейських газових хабах намітилася чітка тенденція зниження цін. Причому слідом за котируваннями скорочуються і обсяги торгів - попит на природний газ в Європі знизився.

За останні чотири тижні ціни на газ на європейському спотовому ринку впали в середньому на 15%. Таким чином вартість газу зараз мінімальна з початку 2015 року. Найбільше зн

За останні чотири тижні ціни на газ на європейському спотовому ринку впали в середньому на 15%. Таким чином вартість газу зараз мінімальна з початку 2015 року. Найбільше зниження зафіксовано на австрійському CEGH - з кінця липня ціни там впали більш ніж на 23% і 27 серпня можна було придбати там газ за ціною $ 237 за тис куб.м. У випадку транспортування газу до кордону України до вказаної ціни слід додати $ 25 - це витрати на доставку.

Найдешевший газ на спотовому майданчику TTF в Нідерландах.

иження зафіксовано на австрійському CEGH - з кінця липня ціни там впали більш ніж на 23% і 27 серпня можна було придбати там газ за ціною $ 237 за тис куб.м. У випадку транспортування газу до кордону України до вказаної ціни слід додати $ 25 - це витрати на доставку.

Найдешевший газ на спотовому майданчику TTF в Нідерландах.

Ціна газу на європейських хабах

Джерело: 104.ua

Джерело: