29.09.2017 / 18:18

У Києві стартує Третій український газовий форум

Третій український газовий форум буде проведено в Києві в період з 11 по 12 жовтня 2017 року.Його організаторами виступили Експертна рада з питань розвитку газової промисловості та ринку природного газу, консалтингові компанії «Грант Торнтон Україна» і «Нафтогазбудінформатика», за підтримки громадської організації DiXi Group. Також захід підтримали Європейська асоціація енерготрейдерів EFET в тандемі з компанією ICIS, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради і Міністерство енергетики, а серед спонсорів - Регіональна газова компанія.
У Києві стартує Третій український газовий форум

Цього року у Великій залі готелю «Інтерконтиненталь», по вул. Велика Житомирська 2-A, вже втретє збереться широке коло представників іноземних та українських газових компаній, світової експертної спільноти, регуляторних органів країн ЄС, європейських та американських бізнесових кіл, широкої громадськості, а також фахівців Єврокомісії та Енергетичного Співтовариства, щоб виробити рішення, які полегшать просування газового ринку України на шляху європейської інтеграції.

На уже традиційній, центральній газовій конференції року є можливість одержати відповідь на запитання «Який же ринок ми створили?» і що потрібно робити далі. Учасників Форуму очікують: гарячі фахові дискусії, оцінки та прогнози вітчизняних та іноземних експертів, актуальні меседжі «полісмейкерів». Проект програми та умови участі – на сайті http://www.ukrgasforum.org.

Попередній досвід свідчить, що Форум – це можливість для прояснення позиції всіх зацікавлених сторін, для досягнення тісного неформального спілкування зарубіжних та вітчизняних учасників.

Платиновий спонсор заходу - найбільша приватна газовидобувна група України BURISMA GROUP.

На сьогодні спонсорами Форуму стали: Регіональна газова компанія, Українська енергетична біржа, компанії Cameron McKenna Nabarro Olswang, словацький оператор ГТС Eustream A.S., Асоціація газовидобувних компаній України, Полтавська газонафтова компанія, польський офіс компанії AOT Energy, компанія SigmaBleyzer, ділова рада U.S.-Ukraine Business Council (USUBC), група компаній Гео Альянс.

Теги:
Джерело: