Ваш браузер застарів

Оновіть ваш браузер для покращення безпеки, швидкості та зручності користування сайтом

Оновити браузер

СПОЖИВАЧі можуть повернути ЗАЛИШКИ КОШТІВ ПО АКЦІЇ «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

15 квітня 2020

Постачальники газу, які надають сервіси побутовим споживачам через онлайн платформу 104.ua, заявили про те, що учасники акції «Твоя енергонезалежність», яка завершилася 31 березня, зможуть отримати залишки невикористаних коштів вже з 20 квітня. Кошти залишку можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання. 

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу компанії - постачальника газу заяву встановленого зразка, або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Покрокову інструкцію повернення коштів, примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» та перелік адрес дивиться нижче.  

Повернення коштів відбудеться оперативно відразу після отримання заяви споживача.

Перевірити стан особового рахунку споживач може в будь-який момент в Особистому кабінеті на 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру у своєму регіоні.

Довідкова інформація

Загалом до акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року, долучились 51 018 споживачів, які проінвестували у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року 370,58 млн грн і придбали 61,81 млн куб. м газу. Внаслідок зміни ситуації на зовнішніх і внутрішньому ринках газу більшість споживачів не змогли використати у повному обсязі передплачені обсяги газу. Як свідчать результати акції, її учасниками було використано 30,16 млн куб. м газу на суму 180,84 млн грн. 46 398 споживачів мають залишки невикористаних акційних коштів у розмірі 189,73 млн грн.

ЗАЯВКА на повернення коштів по акції «Твоя енергонезалежність» / docx 13.76 KB

Перелік контакт-центрів постачальників газу, в які можна звернутися з питаннями щодо акції «Твоя енергонезалежність» / docx 15.23 KB

Покрокова інструкція повернення коштів по акції «Твоя енергонезалежність» / pdf 126.96 KB